Bilety Szczecin-Londyn

Z Szczecina do Londynu można wyjechać autokarem Sindbad, Interbus-Sindbad, Polonia Transport oraz liniami Eurobus-Eurolines Polska, PKS Warmia.

Tanie Bilety Autokarowe z Szczecina do Londynu / z Londynu do Szczecina można kupić wykorzystując wyszukiwarki VOYAGER i EUROTICKET zamieszczone na naszej stronie. Zawiera ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autokarów na trasie Szczecin – Londyn. Wszystkie połączenia autokarowe do Londynu widoczne w wyszukiwarce są połączeniami aktywnymi na które można zakupić bilet autobusowy.

 BILETY SZCZECIN – LONDYN – System VOYAGER

voyager - kup bilet

W ramach systemy rezerwacyjnego Voyager przewozy autokarowe są realizowane przez autobusy, linie autokarowe Sindbad, Interbus-Sindbad i Polonia Transport. Szacunkowa cena biletu wynosi 269zł. Wyszukiwarka Voyager przewiduje i zakłada w systemie zniżki dla pasażerów w różnym wieku. Obsługiwana trasa ze Szczecina do Londynu trwa 17h i 30 minut.

trasa Sindbad/ Interbus/ Polonia Transport:

Kędzierzyn Koźle, Głogówek, Prudnik, Nysa, Szczecin, Dover, Maidstone, Londyn, Luton, Northampton.

BILETY Z SZCZECINA DO LONDYNU – System EUROTICKET

euroticket- kup bilet

W ramach systemy rezerwacyjnego EuroTicket przewozy autokarowe są realizowane przez autobusy, linie autokarowe Eurobus-Eurolines Polska, PKS Warmia. Szacunkowa cena biletu wynosi 268 – 395zł. Wyszukiwarka EuroTicket przewiduje i zakłada w systemie zniżki dla pasażerów w różnym wieku. Obsługiwana trasa z Szczecina do Londynu trwa 18h i 30 minut.

trasa Eurobus-Eurolines/ PKS Warmia:

– Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Nowogard, Szczecin, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn.

 

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote